Sklep dla każdego kierowcy

Witamy serdecznie w sklepie internetowym Bocer Serwis – lokalnej firmy o ogólnopolskim zasięgu. Wpis który właśnie czytasz ma na celu krótkie przedstawienie profilu działalności naszej firmy, krótkie określenie kierunku jej rozwoju oraz przedstawienie czego mniej więcej można się po nas spodziewać.

Dostawcy niezawodnych rozwiązań CB

Wiemy jak trudne jest życie zawodowych kierowców i specjalistów obsługujących maszyny, oraz jak przydatne jest CB i navi w życiu każdego użytkownika dróg. Z nami uzyskasz niezawodny system, który będzie służył przez lata.

Bocer Serwis – pomagamy kierowcom od 2010 roku

Firma Bocer Serwis funkcjonuje na rynku już 9 lat i w czasie swojej działalności pomogła tysiącom kierowców przemierzających województwa lubuskie i wielkopolskie. Obszary w który się specjalizujemy to serwis oraz montaż CB radii, obsługa nawigacji oraz sprzedaż akcesoriów dla kierowców. Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie napraw odbiorników CB i wierzymy, że najlepszym wyznacznikiem jakości naszej pracy jest zadowolenie odjeżdżających od nas klientów. Wraz z upływającymi latami naszej działalności udało nam się wypracować możliwość zdalnego serwisu urządzeń CB i Navi. Serwisujemy urządzenia z całej Polski korzystając z usług niezawodnych firm kurierskich. Oznacza to, że chcąc naprawić Twoje urządzenie nie musisz do nas przyjeżdżać – wystarczy się z nami skontaktować i wysłać urządzenie pocztą!

Łączność radiowa dla kierowców, rolników i budowlańców

Wieloletnie doświadczenie, fachowość, specjalistyczna wiedza oraz wysoka dyspozycyjność pozwala nam adresować nasze usługi do całego grona specjalistów – rozpoczynając od branży logistycznej przechodząc przez wyposażanie maszyn rolniczych, kończąc na maszynach budowlanych i specjalistycznych. Dzięki naszej pracy profesjonaliści obsługujący maszyny podczas swojej pracy uzyskują możliwość komunikacji ułatwiającej wykonanie powierzonego zadania. Kontaktując się z nami możesz być pewny fachowego podejścia do zapewnienia łączności CB i wdrożenia systemów nawigacyjnych.

Sklep internetowy z akcesoriami dla kierowców

Rynek handlu i usług w Polsce ulega dynamicznym zmianom, chcąc za nimi nadążyć 4 lata temu rozpoczęliśmy naszą działalność w sieci. Teraz wdrażamy sprzedaż naszych produktów przez internet. Wiedząc jak ważny jest czas dla naszych klientów uruchomiliśmy nowy kanał sprzedaży – sklep internetowy wyposażony niemal 1000 produktów mogących przydać się każdemu kierowcy.

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości asortyment którego skategoryzowanie pozwala naszym Klientom na sprawne zakupy zza komputera. Dzięki temu możemy przygotować do odbioru osobistego lub wysłać pod wskazany adres zakupione artykuły docierając do specjalistów i użytkowników dróg w całej Polsce.

Rozwój z myślą o Kierowcach

Zachęcamy do śledzenia rozwoju Bocer Serwis – będziemy informować Państwa o naszych postępach za pośrednictwem bloga oraz profilu na FB do obserwowania którego gorąco zapraszamy. Planujemy umieszczać tutaj nasze recenzje wybranych urządzeń, rekomendacje sprzętowe oraz ciekawe przykłady montaży systemów CB. W naszej codziennej pracy nie brakuje wyzwań które z pewnością zaciekawią użytkowników dróg.

Bocer Serwis na FB

Pozdrawiamy gorąco i szerokiej drogi
Zespół Bocer Serwis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *