Nawigacja Becker Active.5 LMU sprawi, że Twoja podróż samochodem stanie się łatwa i przyjemna.

BECKER Active.5 LMU łączy atrakcyjne wzornictwo z płaską obudową i 5-calowym ekranem o wysokiej rozdzielczości. Dodatkowo, innowacyjny uchwyt magnetyczny pozwala na łatwą integrację w twoim pojeździe.

TWÓJ ASYSTENT W PODRÓŻY SAMOCHODEM

Nawigacja Becker Active.5 LMU sprawi, że Twoja podróż samochodem stanie się łatwa i przyjemna.
BECKER Active.5 LMU łączy atrakcyjne wzornictwo z płaską obudową i 5-calowym ekranem o wysokiej rozdzielczości. Dodatkowo, innowacyjny uchwyt magnetyczny pozwala na łatwą integrację w twoim pojeździe.

BECKER ACTIVE.5 LMU | 5’’

BECKER MAGCLICK

Szczególną zaletą nowego BECKER Active.5 LMU jest nowy aktywny uchwyt Becker MagClick. Pozwala on na solidne mocowanie urządzenia w pojeździe dzięki łącznikom magnetycznym. Urządzenie może być zamontowane i zdemontowane za pomocą jednego ruchu. Jednocześnie magnetyczne styki umożliwiają bezpieczne ładowanie urządzenia. Niewygodne podłączanie kabla ładowarki nie jest już problemem dzięki takiemu rozwiązaniu. Ponadto, aktywny uchwyt jest wyposażony w 4-zaczepowy system Herbert Richter, dzięki czemu jest kompatybilny z wieloma podstawami mocującymi. Daje ci to najlepsze warunki dla stałego mocowania twojego urządzenia nawigacyjnego w pojeździe.

BECKER ACTIVE.5 LMU | 5’’ BECKER ACTIVE.5 LMU | 5’ MagClick

TWÓJ ASYSTENT W PODRÓŻY SAMOCHODEM

Renomowany Becker Situation Scan oferuje zestaw inteligentnych funkcji wspomagających kierowcę użytecznymi informacjami i wskazówkami w zależności od sytuacji na drodze i postępów jazdy.

Asystent objazdu: wytycza nową trasę w przypadku pojawienia się utrudnień w ruchu.

Asystent zjazdu: w przypadku zjazdu z wyznaczonej trasy analizuje możliwe powody i pomaga znaleźć np. stację benzynową.

Asystent parkowania: znajduje parking w pobliżu celu podróży.

BECKER ACTIVE.5 LMU | 5’’
BECKER ACTIVE.5 LMU | 5’’

TWÓJ ASYSTENT W PODRÓŻY SAMOCHODEM

Asystent pasa ruchu Pro 3D pokazuje właściwy pas ruchu w ruchomej animacji kiedy zbliża się konieczność zmiany pasa. Dzięki temu możesz wybrać właściwy pas w odpowiednim czasie.

3D TERRAIN VIEW

Funkcja 3D Terrain View pokazuje profile wysokości i krajobrazu oraz lokalne atrakcje przy trasie w realistycznym widoku 3D na ekranie o wysokiej rozdzielczości.

BECKER ACTIVE.5 LMU | 5’’ title=

BORDER ASSISTANT

Gdy w trakcie podróży zbliżasz się do granicy, Becker SituationScan rozpoznaje ją i w odpowiednim momencie informuje o ostatniej stacji benzynowej przed jej przekroczeniem. Dodatkowo podaje informacje o regulacjach prawnych w danym kraju, m. in. o ograniczeniach prędkości i limicie alkoholu we krwi.

OSTRZEŻENIA O LIMICIE PRĘDKOŚCI

Informacja o dopuszczalnej prędkości jest wyświetlana na ekranie, sygnał dźwiękowy ostrzegający kierowcę o przekroczeniu zaprogramowanego progu (do ustawienia).

BECKER ACTIVE.5 LMU | 5’’ title=

NAWIGACJA, KTÓRA UCZY SIĘ W TRAKCIE JAZDY.

Nawigacja, która uczy się w trakcie jazdy. Nawigacje Becker nie tylko biorą pod uwagę historyczne dane o ruchu drogowym, ale również gromadzą nowe podczas podczas podróży. W tym celu urządzenie zapamiętuje przebieg trasy, gdy prowadzisz. Następnie dane są przetwarzane anonimowo i łączone z danymi zebranymi od innych użytkowników. Dzięki regularnej aktualizacji kalkulowane trasy będą coraz szybsze i wygodniejsze oraz odpowiednio dobrane w zależności od pory dnia i godziny. Oznacza to, że Twoja podróż będzie szybsza, mniej stresująca i zaoszczędzisz na paliwie. Najlepsza wiadomość: usługa jest całkowicie darmowa!

BECKER ACTIVE.5 LMU | 5’’>
<h3 style=DOŻYWOTNIA AKTUALIZACJA MAP**

Korzystaj z najnowszych map dożywotnio: Aby skorzystać z oferty wystarczy zarejestrować się w ciągu 30 dni od zakupu urządzenia poprzez Becker Content Manager, wybrać Dożywotnią Aktualizację Map (Lifetime Map Updates) klikając w ikonę koszyka obok produktu (w punkcie menu "Katalog") i aktywować usługę. W ramach usługi użytkownicy otrzymują do trzech bezpłatnych aktualizacji rocznie. Usługa Dożywotnia Aktualizacja Map jest dostępna do czasu zakończenia eksploatacji serwisowej danego produktu.*
Dzięki temu dodatkowi możesz nie ponosisz kosztów zakupu nowych map i zawsze prowadzisz zgodnie z najnowszymi danymi. Od północnych regionów po Sycylię i od Porto do Ukrainy – od teraz zmiany na drogach, objazdy lub nowe obszary zabudowane nie będą dla ciebie problemem.

CECHY URZĄDZENIA:

Wzornictwo najwyższej jakości.
Szybki procesor 800 MHz dla szybkiej obsługi i kalkulacji trasy.
Wygodnie zaaranżowany ekran dotykowy 5’’ (12,7 cm) o wysokiej rozdzielczości.
Najnowsze mapy 47 krajów Europy (Turcja + Rosja w zestawie).
Pamięć wewnętrzna 4 GB.
Dożywotnie Darmowe Aktualizacje Map.(1)
Wbudowany, szybki odbiornik HQ TMCŸ do automatycznego unikania korków.(2)
Komunikaty Text-to-Speech, w tym komunikaty usługi TMC oraz informacje o obiektach przy trasie.(3)
Uchwyt Samochodowy Becker MagClick Active umożliwia solidne mocowanie urządzenia i bezpieczne ładowanie dzięki magnetycznym stykom, oraz łatwą i trwałą integrację z pojazdem.
Funkcja Becker Situation Scan – wiele możliwości wspierania kierowcy pomocnymi informacjami i zaleceniami w zależności od aktualnej sytuacji na trasie.
Asystent pasa ruchu Pro 3D: w sytuacji koniecznej zmiany pasa Asystent Pro 3D pokazuje właściwy pas w animowanym obrazie. Dzięki temu kierowca rozpoznaje właściwy pas w odpowiednim czasie.
Funkcja “Learning Navigation”: Oprócz uwzględniania danych historycznych dotyczących ruchu urządzenie integruje również aktualne dane dotyczące warunków jazdy użytkownika oraz innych użytkowników nawigacji Becker.(4)
Obraz krajobrazu, ważne obiekty w realistycznym widoku 3D.
Informacje o ograniczeniach prędkości.
Oprogramowanie Becker Content Manager(5) Software dla wygodnej, komputerowej konfiguracji urządzenia.

(1) Wymaga aktywacji do 30 dni od pierwszego użycia. Do 3 darmowych aktualizacji w roku. Dostępne w okresie używalności produktu i dopóki zewnętrzny dostawca dostarcza dane mapowe. | (2) Bezpłatne wiadomości TMC są dostępne w Belgii, Danii, Niemczech, Holandii, Austrii, Hiszpanii, Szwecji oraz Szwajcarii. | (3) Funkcja Text-to-Speech jest dostępna w językach: polskim, niemieckim, angielskim, francuskim, włoskim, holenderskim, hiszpańskim i węgierskim. | (4) Aktywacja I aktualizacje danych odbywają się za pomocą funkcji Content Manager. | (5) Oprogramowanie Becker Content Manager dla wygodnej konfiguracji urządzenia z poziomu komputera. Content Manager wymaga komputera z systemem Windows 10, 8, 7, Vista™ lub XP™ z wejściem USB i dostępem do Internetu.

W ZESTAWIE:

BECKER active.5 LMU
Aktywny uchwyt Becker MagClick ze zintegrowaną ładowarką do zapalniczki samochodowej 12V/24V oraz zintegrowaną anteną TMC
Kabel USB do połączenia z komputerem
Instrukcja obsługi i Content Manager* zainstalowane na urządzeniu
Skrócona instrukcja obsługi w wersji papierowej.

*Content Manager wymaga komputera z systemem Windows 10, 8, 7, Vista™ lub XP™ z wejściem USB i dostępem do Internetu.
BECKER ACTIVE.5 LMU | 5’’ title=
Wymiary:
138,00 x 84,50 x 15,60 mm
Wyświetlacz:
Pojemnościowy ekran dotykowy 12,7 cm (5'') z prawdziwego szkła, 800 x 480 pikseli
Wielkość wyświetlacza:
5''
TMC:
TAK: Funkcja niedostępna w Polsce
Bluetooth:
Nie
Mapa:
Europa (47 krajów)
Aktualizacje map:
Dożywotnio (Wymóg aktywacji do 30 dni od pierwszego użycia.)
Obsługa kart pamięci:
microSD, microSDHC (do 32 GB)
Pamięć wbudowana:
4 GB (Pojemność pamięci dostępnej dla użytkownika jest mniejsza od wskazanej ze względu na zainstalowany fabrycznie system operacyjny, aplikacje i mapy.)
Kolor:
czarno-srebrny
Gwarancja:
24 miesiące w serwisie zewnętrznym


Przeszukaj asortyment

Bocer Serwis na FB

*Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych w jednym z punktów Bocer Serwis. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje nie stanowią zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 556 Kodeksu cywilnego. Opis towaru następuje wyłącznie w umowie jego sprzedaży.