MIO SPIRIT 6800 PL

Nawigacja GPS Mio Spirit 6800 Polska posiada panoramiczny ekran o przekątnej 5 cali i rozdzielczości 480 x 272 pikseli. Preinstalowana baza fotoradarów powiadomi o miejscach, gdzie należy zachować dodatkową ostrożność na drodze. Dodatkowo oprogramowanie umożliwia realistyczny widok skrzyżowań w 3D.

Mio Spirit 6800 Polska oferuje dwuletnią aktualizację map, tak abyś przez długi okresczasu nie musiał martwić się o nowe drogi i mapy. Nowe ulice, nowe adresy? Mio Spirit 6800 poprowadzi Cię do celu. Nawigacja Mio Spirit 6800 oferuje funkcję Znajdź mój samochód, która zapisze lokalizację Twojego samochodu abyś nie musiał się martwić o znalezienie drogi powrotnej na miejsce parkowania.

Preinstalowana baza fotoradarów powiadomi Ciebie o miejscach, gdzie należy zachować dodatkową ostrożność na drodze. Baza fotoradarów jest w wersji demo, dostępna za darmo przez okres 3 miesięcy.

Asystent pasa ruchu i widok skrzyżowań w 3D

Nawigacja Mio Spirit 6800 w odpowiednim momencie wskaże Ci właściwy pas ruchu, abyś nie miał problemu z wykonaniem kolejnego zakrętu. Oprogramowanie Mio Spirit 6800 umożliwi także realistyczny widok skrzyżowań w 3D pokazując najważniejsze znaki drogowe, aby dać Ci więcej czasu na zorientowanie się przed zbliżeniem do zjazdu lub skrzyżowania.

Planowanie podróży & Asystent Parkowania

Mio Spirit posiada opcję planowania i porządkowania punktów przejazdowych zarówno na ekranie komputera, jak i w urządzeniu Mio. Możesz teraz ustalić trasy przejazdu i określić, które będą najbardziej optymalne. Funkcja „Asystent Parkowania” automatycznie wyświetla listę dostępnych miejsc parkingowych, gdy pojazd znajduje się 1 km od celu.

LearnMe Pro™

Rozszerzona Funkcja LearnMe Pro™ monitoruje styl jazdy kierowcy, zapoznaje się z nim i proponuje trasy dostosowane do jego preferencji.

Tryb pieszy

Z Mio nie tylko w samochodzie. Znalazłeś się w fajnym mieście? Zrób sobie pieszą wycieczkę korzystając ze specjalnych funkcji dla podróży na piechotę.

Symulacja trasy w tunelu

Symulacja trasy w tunelu pozwala Tobie śledzić trasę przez całą podróż.

Mapy:
Polska
Waga :
172,2 g
Przekątna wyświetlacza:
5''
Rozdzielczość wyświetlacza:
800x480 px
Wyświetlanie w kolorze:
Tak
Zawartość zestawu:

Mio 6800 Polska
Ładowarka samochodowa
Ramię do mocowania

Wymiary:
142x86x124 mm
Gwarancja:
24 miesiące
MIO SPIRIT 6800 PL

Przeszukaj asortyment

Bocer Serwis na FB

*Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych w jednym z punktów Bocer Serwis. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje nie stanowią zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 556 Kodeksu cywilnego. Opis towaru następuje wyłącznie w umowie jego sprzedaży.