W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, który można śledzić na naszym koncie Twitter @BocerSerwis, poszukujemy 2 młodych, dynamicznych osób na stanowisko

Pomocnik Serwisanta

Zadania:

  • Sprzedaż i doradztwo w zakresie CB radiów
  • Montaż zestawów CB w pojazdach
  • Strojenie zestawów CB
  • Wystawianie faktur

Wymagania:

  • Wiek poniżej 30 roku życia
  • Prawo jazdy kat.B
  • Podstawowe umiejętności techniczne
  • Mile widziane zainteresowanie elektroniką

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w formie pełnego etatu na umowie o pracę w stabilnej firmie.
  • Pracę i rozwój w młodym, dynamicznym zespole.
  • Możliwość awansu po zdobyciu doświadczenia oraz osiągnięciu wymaganych kwalifikacji.
  • Zarobki adekwatne do wykonywanej pracy.
  • Zapewniamy dojazd do pracy

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Oferta w wersji pdf, dostępna po kliknięciu w poniższy link. Pobieranie rozpocznie się automatycznie.

Pobierz ofertę

Bocer Serwis na FB